Jesienne odchudzanie.

Może jesień nie jest najlepszym okresem do rozpoczęcia odchudzania, jednak czasami trzeba zrobić ten krok i podjąć decyzje o rozpoczęciu, lub kontynuowaniu pewnego procesu. Zastanawia mnie jednak co zrobić, jak dobrze zaplanować, aby odchudzanie przebiegło właściwie.

Niestety lenistwo okresu letniego dało o sobie znać i jest, jak jest. Teraz nastaje jesień, a już niedługo zima i dopiero się nic nie będzie chciało, więc może odchudzanie właściwe czas zacząć.

Pewnie jakieś suplementy wspomagające odchudzanie trzeba będzie zacząć stosować, do tego jakieś odpowiednie ćwiczenia, zwiększenie aktywności fizycznej. Wszystkiego po trochu, aby ten wygląd uległ poprawie przed nadejściem kolejnej wiosny, a na pewno lata. W końcu trzeba trochę lepiej wyglądać.

Niestety mam tez jeden problem, a mianowicie trzymania się wybranej diety, sposobu odchudzania. Nie wiem, czy moja motywacja do działania będzie odpowiednia. Wiadomo, jak to jest, że człowiek sobie powtarza, może nie dzisiaj, może jutro i tak dalej. Muszę jednak w sobie zebrać trochę sił i odchudzanie powinno iść, jak należy. Taką przynajmniej mam nadzieje.

1 Komentarz

  1. Sima

    Odchudzanie jesienne zawsze jest troche problematyczne, ale jest skuteczne, jak odpowiednio przez nei przejdziemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *