Bądźmy samodzielni.

blog wordpress

Każdy z nas chce mieszkać samodzielnie, bez rodziców szpiegujących nas na każdym kroku, niestety nie każdemu jest to dane. Jednak moje zdanie jest takie, powinniśmy iść na swoje tak szybko, jak jest to możliwe. Zapewnia nam to odpowiedni rozwój naszej osobowości, uczy samodzielności, co pomaga się bardzo w późniejszym życiu. Wiele osób stara się tego unikać, co osobiście uważam, za złe podjecie. Nie bójmy sie mieszkać samodzielnie. Właśnie to jest w tym wszystkim najpiękniejsze, iż sami zaczynamy decydować o swoim lodzie. Nie musimy patrzeć na innych.

Wiem, iż odstawienia jak to się mówi od mleka matki, może być problemem, ale w ostateczności wychodzi wszystkim na dobre, a właśnie pierwszym krokiem do samodzielności jest własne mieszkanie.

Niestety nie zawsze tak na to patrzymy. To znaczy są osoby, które tak na to nie patrzą. Dla wielu mieszkanie u rodziców to pewna wygoda, nie trzeba robić wielu rzeczy, przecież rodzice zrobią. Oczywiście ma to jakieś tam znaczenie w dzisiejszych czasach. Jednak ważne, aby patrzeć na to inaczej.

Oczywiście często nie mamy wyboru i musimy korzystać z mieszkań rodziców, jednak zawsze nie będziemy wtedy pełni samodzielni. Będziemy że tak powiem uwiązani. Zawsze coś może być nie tak.

Swoje mieszkanko to zawsze swoboda zachowania, przyzwyczajeń oraz pełna samodzielność. Dzięki samodzielności zyskujemy też pewność siebie, możliwość indywidualnego rozwoju i pełnej samorealizacji. Warto tak na to patrzeć, a nie poprzez pryzmat większych kosztów, sprzątania i dbania o to wszystko co wokół nas samemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *